Reference

Koučink jsem se rozhodla vyzkoušet proto, že jsem na sobě už delší čas zkoušela sama pracovat. Ve svém životě vnímám už dlouho velký nepořádek a potřebuji zlepšit skoro všechny oblasti. Zatím se mi to nedařilo, což ve výsledku vedlo k mému vyčerpání a neschopnosti se někam pohnout. Na začátku jsem byla zvědavá, možná trochu skeptická, ale hned první sezení pro mě bylo velkým přínosem a stejně tak další a další. Mně koučink dává smysl a můžu ho doporučit, protože za krátkou dobu jsem s Evou udělala velký kus práce na sobě a mám mnohem větší chuť a energii se dál posouvat. Vážím si její pomoci a ochoty a zároveň profesionality. Sama bych to nezvládla. Děkuju.

Jitka R.

Sezení s Evou mohu jen doporučit. Eva má profesionální přístup, dokáže bedlivě naslouchat a přimět klienta, aby jasně specifikoval problém, který chce momentálně řešit. Dokáže zachytit klíčová sdělení. Pod jejím vedením jsem měla pocit bezpečí, což je klíčové pro otevřenou komunikaci. Vhodně zvolenou technikou mi pomohla překonat obavy z prezentování před veřejností natolik, že jsem si ho užila a sklidila pozitivní ohlasy. Děkuji a mohu jen doporučit.

Magda K.

Velice příjemná koučka. Dovedla mě zbavit dlouhodobého zlozvyku, který mě obtěžoval a pro okolí nevypadal dobře. Během sezení se mi mimojiné podařilo navázat komunikaci se svým podvědomím a díky tomu se dovedu lépe ovládat. Rád doporučuji. 

Jaromír P.

Spokojeným klientem můžete být i Vy!